godlo

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Stefana Czarnieckiego w Poznaniu

Wycieczka integracyjna klas drugich

W czwartek 26 maja klasy drugie wybrały się na wycieczkę do DELI PARKU 😄🙃. Położony jest on w na skraju Wielkopolskiego Parku Krajobrazowego, co zapewniło wypoczynek wśród pięknej i zielonej okolicy 🌲🌳🌻☀️. Na ogromnej powierzchni jest niewiarygodna ilość atrakcji. Odwiedziliśmy park linowy ✅ oraz mini zoo, gdzie obserwowaliśmy domowe 🐏🦃🐐🐑i egzotyczne zwierzęta 🐼🙉🐺. Zwiedziliśmy także park miniatur, w którym odbyliśmy wyprawę po zabytkach Europy, Afryki, Ameryki, Azji i Australii 🏰🏯🕍🗽. Mieliśmy także okazję zobaczyć prehistoryczne zwierzęta 🦖🦕🐢. Najwięcej energii spożytkowaliśmy bawiąc się na tzw. dmuchańcach, których było co nie miara 💪🏃‍♂️🤸‍♂️🏃‍♀️🤸‍♀️👍. Między harcami mieliśmy chwilę przerwy i ognisko 🔥🌞, na którym piekliśmy pyszne kiełbaski i chlebek🥓🍗🍞🥐.  

Po tak mile spędzonym dniu wróciliśmy dość zmęczeni, ale w doskonałych humorach 🙃😊😎😜😂😀😄🙂.  

Skip to content