godlo

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Stefana Czarnieckiego w Poznaniu

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Oooo luuuudzie, ooo coooo to się u nas znowu działo 😍💪😱😍

Weźcie sobie coś do picia (w taka pogodę zalecamy pyszne, aromatyczne i rozgrzewające herbatki owocowe z duuuużą ilością korzennych przypraw), puchaty kocyk na nogi i czytajcie, oglądajcie 😁

17 listopada to Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

Z powodu tzw siły wyższej naszą szkolną imprezę z tej okazji musieliśmy przełożyć 🤷 ale dajemy słowo – ojjj warto było na nią czekać. Bo my świętowanie po prostu uwielbiamy 🤠 i nie przepuścimy żadnej okazji do imprezowania.

Nasi uczniowie oraz nauczyciele bawili się dziś uczestnicząc w przedstawieniu naszego szkolnego koła DraMatma – czyli matematycznie i aktorsko.

Szefem tej ekipy i dobrym jej duchem oraz inicjatorem a także educato – impresario jest nasza pani Asia ❤️

Ooo pani Asia to postać niezwykła 😍. I tescik ułoży i zadanka z treścią pykpyk pyknie. I na gitarze zagra i w przedstawieniu też (tu już bez gitary). I zaśpiewa, i kolędę na kubkach wystuka. I zagoni towarzystwo do wspólnej zabawy. I talenta aktorskie obudzi i dostrzeże 🙂 i zaprosi do organizacji innych nauczycieli.

Normalnie czasami ciężko za nią nadążyć 🏃🏃🏃❤️ ale próbujemy, próbujemy dotrzymać jej kroku 😁

Więc i takie obchody Dnia Tabliczki Mnożenia jak już zorganizuje to łooooohohohhho 😁💪

Wszystkie klasy rozgrzewały dziś główki rozmaitymi łamigłówkami i zadankami przygotowanymi przez panią Justynę. Ależ to były fajne zadania😁 wiedzą sama pyknpyk pyk wskakiwała do główek💪

Po przedstawieniu (Broadway i Teatr Muzyczny Roma mogą się od nich uczyć 😍) i muzycznym performance był czas na matematyczne Bingo! W tej części imprezy wielkie emocje i przejęcie towarzyszyło i uczniom i nauczycielom. A zwycięzców było tylko kilku. Gratulujemy 💐

Serdecznie dziękujemy zespołowi matematyków (pani Asiu, pani Justyno ❤️😘💐), agentom – asystentom ❤️ za zorganizowanie prześwietnej zabawy a przede wszystkim naszym Aktorom❤️👏👏👏🎉, bo bez Was Kochani ten dzień nie byłby taki doskonały. Dziękujemy całej Społeczności – bo tak bawić się nie potrafi nikt 😍

Skip to content