godlo

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Stefana Czarnieckiego w Poznaniu

SPORT BUDUJE RELACJE – klasa 3b w Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UAM

W środę 21 września w ramach projektu „SPORT BUDUJE RELACJE” 🤸‍♂️🏃‍♂️ po raz kolejny wybraliśmy się na wycieczkę do Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UAM 🙂🙃🤗.  

Tym razem spotkaliśmy się z Panią Alicją Zając – pracownikiem SWFiS UAM, obecnie trenerką sekcji kobiecej w KKS Lech Poznań 💙⚽😊 oraz w Akademii Piłkarskiej KU AZS UAM Poznań 😎🙃🤾‍♀️. Pani trener wraz ze swoimi dwoma zawodniczkami zorganizowała i przeprowadziła z nami mnóstwo zajęć ruchowych, gier i zabaw na świeżym powietrzu🤸‍♀️🚶‍♂️🏃‍♀️. Każdy z nas znalazł coś dla siebie i naprawdę nikt się nie nudził. Jednym słowem działo się DUŻO! 

Czas spędzony w tak fantastycznej atmosferze 😄😉😊 minął nam bardzo aktywnie 🤾‍♂️🏃🤸🚶🤸😄 i z pewnością na długo pozostanie w naszych pamięciach 🤗. 

Mamy ogromną nadzieję, że jeszcze wrócimy na UAM 🙂. W pełni zgadzamy się z hasłem, że to właśnie SPORT BUDUJE RELACJE 🙂👍😄.

Skip to content