Relacja z Drzwi Otwartych

Jesteśmy gościnni i lubimy, jak się nas odwiedza 🥰 – ale tylko raz do roku otwieramy szeeeeroookooo nasze drzwi dla wszystkich, którzy chcą nas lepiej poznać, chcieliby zajrzeć w każdy kąt szkoły, poznać naszych nauczycieli i uczniów, dyrekcję 🤠

Obejrzeć klasy i gabinety, w których codziennie pracujemy, uczymy się, odpoczywamy. Zajrzeć do stołówki, sal gimnastycznych i na zaplecza pracowni, pooddychać naszą szkolną atmosferą…

To możliwe jest tylko raz do roku, w czasie Dnia Otwartego SP 27 🌿

Nie inaczej było 20 marca, kiedy to kolejny raz otworzyliśmy szeroko drzwi naszej szkoły dla przyszłych uczniów i ich rodziców a hasłem przewodnim była „Przygoda na Olimpie”.

Nasi goście mogli osobiście przekonać się, jaką bazą dysponujemy, poznać uśmiechniętych i serdecznych, pełnych pasji i pomysłów nauczycieli (niektórych w zaskakujących i niecodziennych stylizacjach 😱😬) i dyrekcję, życzliwych pracowników, oddaną i wspierającą Radę Rodziców…poznać wielu naszych uczynnych i wesołych uczniów, którzy z zapałem pokazywali swoją szkołę przedszkolakom i ich rodzicom.

A wszystko w naszych naturalnych, szkolnych warunkach 😏.

Przedszkolaki pod opieką nauczycieli i uczniów pomaszerowali zwiedzać szkołę a w tym czasie ich rodzice uczestniczyli w spotkaniu z dyrekcją i częścią kadry szkoły.

Dzieci mogły zasmakować szkolnej rzeczywistości, poczuć się jak uczniowie podejmując różne uczniowskie działania, obejrzeć na prezentacji nasze szkolne uroczystości i codzienne życie szkoły.

A na zakończenie spotkania z naszymi Gośćmi szkolne koło teatralne zaprezentowało przedstawienie „Miłość aż po Hades”❤️

To był wieczór pełen emocji i wzruszeń 🌿

Drodzy Goście – mamy nadzieję, że polubiliscie nas i od września staniecie się częścią naszej społeczności.

I jak zawsze – fotki. Duuuużo fotek. W zupełnie przypadkowej kolejności. Miłego oglądania 🙂