PRZYSZŁA  WIOSNA

Długo czekaliśmy na tę piękną porę. Słońce dodaje nam energii.

W tym szczególnym roku kierujemy myśli ku drugiemu człowiekowi. Chcemy przekazać naszą radość, dobre uczynki i pozytywne słowa.

Od początku lutego do końca maja uczniowie w świetlicy zapełnili listami skrzynkę poczty walentynkowej, przygotowali ozdoby wielkanocne, odkryli niezwykłe umiejętności w prezentacjach „Mam talent”, uczestniczyli w turnieju gry w piłkarzyki, brali udział w konkursach plastycznych w świetlicy i poza szkołą, przygotowali budowle ze słomek w konkursie konstruktorskim, wykonali wiosenne dekoracje sal i szkoły, spędzali czas na dworze, pamiętali o ukochanych mamach. I doskonale bawili się każdego dnia. Jednak przede wszystkim dzieci pokazały ogromne serca. Najmłodsi zaangażowali się w ogólnoszkolną zbiórkę rzeczy dla mieszkańców Ukrainy i uchodźców wojennych.

Ten zapał i chęć niesienia pomocy nie maleją. Każdego dnia koleżanki i koledzy z Ukrainy razem z nami bawią się, uśmiechają, biorą udział w konkursach, uczą się nowego języka.

Bieżące informacje o działaniach świetlicy znajdziecie na FB naszej szkoły.

Zapraszamy do wiosennej galerii zdjęć.