KARTKA DLA MEDYKA – OGÓLNOPOLSKA AKCJA W NASZEJ SZKOLE

Codziennie toczą nieustanną walkę o zdrowie i życie pacjentów. Towarzyszy im ogromny stres w pracy i obawa o bezpieczeństwo własnych rodzin. Jest ich wielu: lekarze i pielęgniarki, ratownicy medyczni, salowi, laboranci, sanitariusze. Pamiętajmy też o pracownikach niemedycznych, bez których placówki zdrowotne nie mogłyby funkcjonować.

W ogólnopolskiej akcji „Kartka dla Medyka” każdy z nas może podziękować pracownikom służby zdrowia.

Nauczycielu i Uczniu, Rodzicu – nie ukrywaj swoich talentów i pomysłów. W tym trudnym czasie najważniejsza jest pamięć i przyjazny gest w stronę drugiego człowieka.

Jak to zrobić?

• przygotujcie pracę plastyczną w dowolnej technice {laurka, portret, ozdobny napis…}
  • napiszcie wiersz lub list

Zachęcamy do zaangażowania całej Waszej rodziny w projekt.

Pracę sfotografujcie lub zeskanujcie i prześlijcie na wskazany adres. Opublikujemy je na stronie internetowej szkoły i przekażemy okolicznym placówkom medycznym.

Tylko w ten sposób dodamy otuchy, wyrazimy nasz podziw i wdzięczność.

Prace przysyłajcie do 15 kwietnia 2020r. na adres nauczyciela, pani Magdaleny Będzińskiej:

– poczta w Librusie

– magdalena.bedzinska@sp27poznan.onmicrosoft.com