godlo

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Stefana Czarnieckiego w Poznaniu

Gra miejska klasy 6a i 7b

Jak twórczo wykorzystać taki słoneczny, jesienny dzień?!!😃😉🌞🌞🥰😉😉🤣🤣🤣😀😂😂😂😂😍Klasa 6a 🥰 i 7b 😎 bawiła się na naszym pięknym Starym Rynku w grę miejską z QR kodami 👍👍👍👍Ćwiczyliśmy uważność, logiczne myślenie i kreatywność👍😃🙃Odkrywaliśmy na nowo miejsca znane i mniej znane 😎🙃😃 ..a przede wszystkim dobrze się bawiliśmy😂😂😂😂😃A na zakończenie wspólnej zabawy zawędrowaliśmy do #pastwiska (gdzie ugościli nas Rodzice Marcela🥰, którzy przy okazji opowiedzieli nam o radościach prowadzenia swojej firmy w centrum miasta-czyli doradztwo zawodowe na żywo😃). Dzięki spożyciu małego co nieco znacznie poprawiły nam się funkcje życiowe🙃😂😂👍🥰To był naprawdę wspaniały dzień integracji, zabawy i nauki w absolutnie nieszablonowej formie🙃😃😃😃😍

Skip to content