godlo

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Stefana Czarnieckiego w Poznaniu

Enea Akademia Sportu w naszej szkole

Klub piłkarski Warta Poznań oraz firma Enea rozszerzyła wsparcie sportu dzieci i młodzieży. Zorganizowano m.in. akcję „Zasil Wartę swoją energią”, w ramach której odbyły się zajęcia popularyzujące aktywność i sprawność fizyczną wśród dzieci i młodzieży zachęcające do uprawiania sportu, a w szczególności piłki nożnej. W Naszej szkole zorganizowano cykl zajęć promujących aktywność fizyczną dzieci i młodzieży – pod nazwą Enea Akademia Sportu, której twórcą jest Enea. Dzięki współpracy Szkoły Podstawowej nr 27 i Warty Poznań klasy I-III miały możliwość spotkania się z trenerem, który przeprowadził zajęcia teoretyczne oraz praktyczne. Było wiele pytań, zagadek i ciekawostek sportowych. Po zajęciach rozdane zostały pamiątkowe niespodzianki. Dziękujemy, i do zobaczenia „ZIELONI” !

Skip to content