godlo

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Stefana Czarnieckiego w Poznaniu

Dzień Pluszowego Misia

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego i jego szeroko zakrojonej akcji informacyjno-motywujacej 😁💥 dziś szkoła przypominała sklep z pluszakami 🥰. W ten sposób uczciliśmy przypadający jutro Dzień Pluszowego Misia 🥰

Pluszowy Miś….niby zwykła zabawka, przytulanka a tyle dobrych emocji i uczuć wzbudza. Nieważne, masz lat 6 czy 66 – każdy z nas miał lub nadal ma takiego Misia swojego życia 💥 albo już tylko w sercu i wspomnieniach albo ciągle na półce lub na poduszce.

Kochamy nasze Misie i nie wstydzimy się tych uczuć 🥰

Misie towarzyszyły nam dziś caluśki dzionek. I uczyły się z nami i spędzały z nami przerwy. I tańczyły na przerwach 😁

Sami możecie zobaczyć- a jest spora szansa, że fotek będzie więcej. Tak więc jak zawsze – zachęcamy do monitorowania 😎

Skip to content