godlo

Szko艂a Podstawowa nr 27 im. Stefana Czarnieckiego w Poznaniu

Z matematycznym zegarem馃槂馃槈馃檭

A gdyby tak鈥 zaszyfrowa膰 czas馃檭馃ぃ馃槀馃槀..matematycznie馃槂..tak jak ka偶dy potrafi鈥 wykorzystuj膮c swoj膮 wiedz臋 i umiej臋tno艣ci?Przed takim w艂a艣nie wyzwaniem stan臋li uczniowie klasy 8c na lekcji matematyki.. i zadzia艂o si臋馃槝馃槂馃槈馃槏Przy okazji, by艂a to cudowna 鈥owt贸rka.. dzia艂a艅…liczb ca艂kowitych, wymiernych i niewymiernych (Ludolfina zawsze z nami 馃グ), procent贸w, cyfr rzymskich, pot臋g, pierwiastk贸w a tak偶e geometrii.. Pojawi艂o si臋 te偶 zadanie po..korea艅sku馃槈Jednym s艂owem…od wyboru…do koloru馃槀馃グ馃槝馃槂馃槈馃槃馃ぃ.Ka偶dy, w swoim tempie鈥reatywnie鈥rzyst膮pi艂 do dzia艂ania鈥 Ka偶dy stworzy艂 cyferblat swojego zegara馃グ..w艂asny i niepowtarzalny馃檭馃檪馃槈Brawo klaso 8c 馃槏 Z Wami… odmierzanie czasu …to czysta przyjemno艣膰馃グ

Skip to content