godlo

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Stefana Czarnieckiego w Poznaniu

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO


Dnia 23 września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Do wyborów zgłosiło się aż dziewięciu kandydatów. Każdy z nich stworzył swój plakat promocyjny mający na celu zdobycie jak największej ilości głosów wśród głosujących uczniów.  Głosowali uczniowie z klas 4-8, a swoje głosy wrzucali do szkolnej urny wyborczej. Ostatecznie wybory wygrał Kornel Marcinkowski z klasy 8d. Tym samym został przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2022/23. Zastępcą został Karol Zawarty z klasy 8a, a skarbnikiem Hubert Andryanczyk z klasy 8c. W skład zarządu są pozostali uczniowie-kandydaci, którzy przez najbliższy rok szkolny będą aktywnie uczestniczyć w życiu społeczności szkolnej.

Skip to content