godlo

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Stefana Czarnieckiego w Poznaniu

Szkolny konkurs taneczny

W środę, 25 kwietnia w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Taneczny „I Love Dance”, zorganizowany przez panią Małgorzatę Brok we współpracy z Radą Rodziców.

W konkursie zaprezentowano 12 prezentacji tanecznych w różnych kategoriach wiekowych. W skład zespołu sędziowskiego weszły: pani Anna Antkowiak, pani Sylwia Kwaśnik, oraz uczennice gimnazjum – Wiktoria Walichnowska i Natalia Mendel. Zebrani na sali gimnastycznej widzowie mogli oglądać taneczne duety, występy solistów, jak również pokaz układu tanecznego dziewcząt z gimnazjum. Atrakcyjne nagrody oraz dyplomy i słodkie upominki ufundowała Rada Rodziców.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi oraz tanecznych umiejętności!
W konkursie wystąpili: Alan Kujawa, Filip Wiórek, Amelia Prusaczyk, Wiktoria Rychter, Maja Biernacka, Ania Antkowiak, Janińska-Grott Julia, Pokrywka Maria, Pozorska Wiktoria, Toboła Julia, Wilk Wiktoria, Wilk Patrycja, Sarnowska Wiktoria, Binkowska Zuzanna, Nowicka Zofia, Żołyńska Paulina, Nowak Zuzanna, Krzyżanowska Martyna, Kwiatkowska Maria
Pokazy: Gabriela Dziedzic, Fiksińska Anna, Kucharczyk Lidia, Kruszniewicz Wiktoria, Rowińska Wiktoria

Skip to content