godlo

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Stefana Czarnieckiego w Poznaniu

Sukces dziewcząt w badmintonie

Aaaaaaaaaaaaa!!!!Lalalala Lalalala, hej hej hej !!!!

Zrobiły to!!!! Nasze dziewczyny z paletkami 😁🥰👇👇👇MISTRZYNIAMI POZNANIA!!!

Róbcie hałas i to megahałas 🎉👏, ale najpierw posłuchajcie:

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej nasza ekipa w składzie

🏸 Natalia Kuszaj

🏸Zuzanna Wojtkowiak

🏸rezerwowa Wiktoria Selerska wszystkie 7a

wywalczyły złoty medal!!! Nananna, nanananaaaa hej hej hej!!!

Nasze Złotka dały z siebie wszystko i jeszcze więcej, „gryzły parkiet” i walczyły zaciekle o każdy punkt ale jak donosi nam nasza Trener Gosia – nie do zatrzymania była Natalia Kuszaj! Co ta dziewczyna wyczyniała!!! Normalnie zrywała parkiet, fruwała i pikowała na boisku. To się nazywa serce do walki! Natalia, dziewczyno, tylko tak dalej!

Dziewczyny, dziękujemy Wam bardzo i gratulujemy najserdeczniej. Będzie tylko lepiej!❤️

Nasze młodsze zawodniczki w składzie

🏸Zosia Bączyk 6a

🏸Nadia Giezek 6a i

🏸rezerwowa Zosia Drąg 5a w Igrzyskach Dzieci wywalczyły 4 miejsce. Ogromne gratulacje Dziewczyny ❤️, bo trafiłyście na niezwykle silne i utytułowane zawodniczki klubowe, trenujące od wielu lat i mające dużo większe doświadczenie i sportowe obycie. Byłyście niezwykle waleczne i wierzymy,że jeszcze pokażecie sportowy pazur 🥰

Brawo nasze Złotka, brawo nasze młodsze dziewczyny, jeszcze będzie niejedno zwycięstwo👏👏👏

Mocne uściski i sportowa piąteczka dla naszej Trener Gosi 🥰

Ekipa SP27 👇

Skip to content