godlo

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Stefana Czarnieckiego w Poznaniu

Piosenka jest dobra na wszystko…

W świetlicowym konkursie wokalnym wzięło udział 15 dzieci z klas 1-3. Choć nie jest łatwo zaśpiewać przed dużą publicznością, uczestnicy świetnie dali sobie radę, nikogo „nie zjadła” trema.  Uczniowie zaprezentowali różnorodny repertuar piosenek, także obcojęzycznych.

Po podliczeniu punktów przyznawanych przez jury, odbyło się ogłoszenie wyników konkursu oraz rozdanie nagród dla laureatów.  I miejsce  zajęło trio – Zoja Ciemny, Polina Stasevych i Oliwia Weber, II miejsce – Berenika Zielińska,  III miejsce – Stanisław Nowak. Wyróżnienia otrzymali Katarzyna Pawlicka i Tadeusz Kaja.  

Każdy z uczestników otrzymał  dyplom i pamiątkowy upominek.

Mamy nadzieję, że nadal będziecie rozwijać swoje talenty wokalne. Dziękujemy wszystkim wykonawcom – byliście doskonale przygotowani!

Skip to content