godlo

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Stefana Czarnieckiego w Poznaniu

OPATRUNEK NA RATUNEK – FINAŁ AKCJI

„Nie jest trudno być dobrym, wystarczy tylko chcieć” {o. Marian Żelazek}.

Pakując do kartonów zebrane materiały opatrunkowe przekonaliśmy sie, że w naszej szkole jest bardzo wielu dobrych ludzi, którzy chętnie pomagają bliźnim. W imieniu najuboższych mieszkańców Afryki dziękujemy za Wasze wsparcie.

PODCZAS AKCJI ZEBRALIŚMY:

bandaże, chusty trójkątne, chusteczki do dezynfekcji, igły, koc ratunkowy, kompresy, gaza opatrunkowa, maseczka do sztucznego oddychania, nożyczki, opaski elastyczne, plastry, podkłady przyrządy do przetaczania płynów infuzyjnych, rękawiczki jednorazowe, rękawiczki operacyjne, strzykawki, wata, zestaw do płukania oka.

Szczególne podziękowanie kierujemy do dziewczynek z klasy 2a – przygotowały plakaty informacyjne, dbały o miejsce zbiórki, segregowały i liczyły zebrane dary, pomagały w pakowaniu.

Skip to content