godlo

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Stefana Czarnieckiego w Poznaniu

Ogólnopolski Bieg Winogradzki

Jakby to powiedział klasyk – ktoś dziś musiał marznąć i męczyć się, by w piżamkach, ciepełku być sobie mógł ktoś…🙆

Kiedy my tu w ciepłej i suchej szkole miło sobie czas spędzaliśmy, polegiwaliśmy na poduchach, drzemeczki sobie urządzaliśmy pod ciepluśkimi kocykami – niektórzy z naszych uczniów reprezentowali nas na imprezie sportowej.

A tam wiało 🌪️, lało 💦, gradem sypało 🌨️…zimno, momentami ciemno i do szkoły daleko🙀

Dzisiaj w trudnych warunkach pogodowych odbył się Ogólnopolski Bieg Winogradzki. Reprezentowali nas: Kuba Gawłowski 4a, Maja Grzegorczyk, David Adamovych, Wojtek Ostrowski, Myroslav Petrov – 5b, Zosia Bączyk, Martyna Tykwic, Janek Kryszewski, Tymon Rutkowski – 6a, Szymon Bielazik, Kuba – Leonarski 7a, Marian Krawczuk, Mateusz Meler, Szymon Słowik – 7b, Marcel Łabużek 8a.

Nasza ekipa spisała się rewelacyjnie! 💪💪💪

Tadadadadadadammmmm!!!Drugie miejsca w swoich kategoriach wiekowych zajęli: Kuba Gawłowski, Tymon Rutkowski i Szymon Bielazik, trzecie miejsce zajął Marian Krawczuk.

Na czwartej pozycji dobiegł Janek Kryszewski, piąty w swoim roczniku był Kuba Leonarski. Pozostali dobiegali w połowie stawki.

Martyna Tykwic zajęła w swoim biegu trzecie miejsce, jednak z winy organizatorów, którzy za wcześnie rozpoczęli wyścig spora grupa dziewcząt nie zdążyła na start. Zdecydowano się na drugą turę i liczyły się czasy biegu.

Ostatecznie Martyna zajęła 6 miejsce, ale dla nas jest medalistką!

Brawo, brawo, brawo!👏👏👏

Pogratulujcie im w poniedziałek, przybijcie piąteczkę, poklepcie z uznaniem po plecach. Odwalili kawał dobrej roboty. Nie mieli łatwo – wasz admin ma zadyszkę od samego relacjonowania, a oni tam biegali, siódme poty wylewali, zakwasy sobie fundowali…🙀

Gratulujemy zawodnikom i naszemu teamowi trenerskiemu❤️

Duma!

Skip to content