godlo

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Stefana Czarnieckiego w Poznaniu

Nasza wymarzona szkoła

Koniec roku szkolnego sprzyja refleksjom…podsumowaniom… marzeniom…🥰Na ostatnich lekcjach wychowawczych klasa 5a zastanawiała się właśnie nad …szkołą marzeń :)))))🥰😃😂🙃Na ogromnej płachcie papieru, metodą „burzy mózgów” każdy Uczeń zapisywał swoje przemyślenia na ten temat…Miło było słyszeć, że dla wielu Uczniów 5a ,SP 27 to szkoła, w której dobrze się czują, chcą się rozwijać… bo znaleźli tu sprzyjające warunki:))))😍… ale… wszyscy wiemy, że zawsze warto dążyć do ideału…😃👍😁Dlatego po wielu dyskusjach … wyciągając wnioski zapisywaliśmy to, co jeszcze bardziej podniosłoby standard w naszej szkole…A dziś… z tymi właśnie spisanymi przemyśleniami Uczniowie klasy 5a odwiedzili Panią Dyrektor Hannę Stankiewicz, aby podzielić się owocami swojej pracy👍😃😍🙃😉… Uczniowie byli bardzo podekscytowani faktem, że Pani Dyrektor wysłucha ich i porozmawia na temat szkoły marzeń😍🙃😉😁Dzieci bardzo spontanicznie zaprezentowały to, co zapisały… Spotkaniu towarzyszyły wielkie emocje.😃🙃😍To była naprawdę cudowna lekcja, ciekawe spotkanie i niezapomniane przeżycie:)Utwierdziliśmy się w przekonaniu, że marzenia się nie spełniają..marzenia się spełnia… małymi kroczkami… do przodu:)😍🙃😃👍Na samym początku więc… należy podzielić się swoimi przemyśleniami na dany temat..później warto je zapisać.od tego można zacząć..nieprawdaż?👍😃🙃😉😁😍

Skip to content