godlo

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Stefana Czarnieckiego w Poznaniu

Narodowe Święto Konstytucji

🎶…Witaj majowa jutrzenko, świeć naszej polskiej krainie…

Vivat maj, trzeci maj! U Polaków błogi raj…🎶

♥️

Trzeci maja – Narodowe Święto Konstytucji. Jedno z najważniejszych świąt w naszym kraju przypominające nie tylko o tym, jak porywiste wichry historii zmieniały dzieje naszego narodu💔 ale i też o tym, że wolność jest wartością najwyższą. I nie zawsze daną raz na zawsze…

Nasza społeczność właśnie dziś uczestniczyła w uroczystościach poświęconych obchodom Narodowego Święta Trzeciego Maja ale i nie tylko z tej okazji… Uczciliśmy dziś inną, niezwykle ważną dla naszej Ojczyzny rocznicę – rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej 🇪🇺.

Piękna uroczystość była nie tylko niezwykłą lekcją historii ale i też dobrą okazją do tego, by kolejny raz z wdzięcznością pomyśleć o tym, że dobrze być częścią wspólnoty szanującej prawa obywatelskie i gwarantującej obywatelom szereg możliwości, przede wszystkim – wolność.

Dla naszych uczniów Polska w Unii Europejskiej to rzeczywistość, w jakiej się narodzili, dla ich dziadków, rodziców, dla naszych nauczycieli, pracowników szkoły – coś, o czym całe lata marzyli ❤️

🎶 Vivat maj, trzeci maj!!!!

O radości iskro bogów…🎶

🇪🇺

Dobrego świętowania, Kochani 🥰.

A przy okazji…wypoczywajcie, odpoczywajcie, zjedzcie coś pysznego, obejrzyjcie coś fajnego. Wyśpijcie się i wyluzujcie 😊

I nie myślcie o nauce.

No i kilka fotek, jak zawsze.

I serdeczne „dzię-ku-jemy 👏👏👏😘♥️” dla naszych artystów, reżyserów, realizatorów dźwięku, reżyserowi artystycznemu. I dla Was, droga Społeczności za piękne świętowanie i prace projektowe.

Vivat maj….o radości…

Skip to content