godlo

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Stefana Czarnieckiego w Poznaniu

Mecz godny finału

W poniedziałek 23 kwietnia,  w Szkole Podstawowej nr 11 w Poznaniu odbył się Międzyszkolny Turniej w „Dwa Ognie”.

Uczestniczyli w niej uczniowie rocznika 2007 poznańskich szkół. W składzie naszej reprezentacji znalazły się następujące osoby: Katarzyna Czamańska, Katarzyna Adamczyk, Daria Meler, Kinga Ptaszyńska,  Zuzanna Binkowska, Wiktoria Sarnowska, Adam Moussa, Krzysztof Burzak, Dominik Kaczmarz, Oskar Jachimowski i Marcel Giezek.
W pierwszej części turnieju rozgrywaliśmy mecze grupowe, które gładko wygraliśmy (jeden przed czasem). W finale spotkaliśmy równorzędnego rywala – zespół ze Szkoły Podstawowej nr 65. Mecz był niezwykle zacięty, gra toczyła się do samego końca i ostatecznie przegraliśmy tylko jednym, jedynym zbiciem. Drugie miejsce w turnieju przyjęliśmy z godnością, ponieważ zebraliśmy ogromne gratulacje za mecz godny finału. Ponoć jeszcze nigdy w historii rozgrywania turnieju taki zacięty bój nie miał miejsca. Cieszy nas to ogromnie 🙂 Wszystkim zawodnikom gratulujemy!!!

Skip to content