godlo

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Stefana Czarnieckiego w Poznaniu

Komputerowa inicjatywa Kacpra

Mijający tydzień obfitował w wiele atrakcji😄

Jedną z nich była inicjatywa Kacpra Pawlickiego ucznia klasy 8a, który postanowił stworzyć wystawę sprzętu komputerowego👍👍👍

Kacper jest miłośnikiem komputerów i wszystkich spraw informatycznych i postanowił swoją pasją ze wszystkimi chętnymi się podzielić😘

„Chciałem żeby młodsze klasy zobaczyły jakie gry były kiedyś oraz jakiego sprzętu się używało. Z rzeczy wystawionych był komputer pod socket A (Starsze procesory), Komputer pokazowy pod LGA775 (trochę nowsze lecz dalej stary) oraz laptop IBM ThinkPad (też jeden ze starszych).Była też myszka na kulkę ze złączem PS2, stare klawiatury membranowe oraz kilka innych rzeczy… „

Wielkie brawaaaa za Twoją inicjatywę Kacper😃

Skip to content