godlo

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Stefana Czarnieckiego w Poznaniu

Klasa 2b w Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UAM

W środę 18 maja wybraliśmy się na wycieczkę do Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UAM, gdzie zostaliśmy ciepło powitani przez Panią Dyrektor Karolinę Perz 🤗 🙂🙃. Następnie spotkaliśmy się z Panem Łukaszem Nowakiem – VI Mistrzem Olimpijskim Igrzysk w Londynie 2012 🏃‍♂️, który oprowadził nas po obiektach sportowych UAM i przeprowadził pogadankę o dyscyplinach lekkoatletycznych 🏃‍♂️🚶‍♀️🤸‍♀️🚶‍♂️🏃‍♀️🤸‍♂️. Po aktywności fizycznej na świeżym powietrzu przyszedł czas na zajęcia na matach 🧘🧘🤸👍. Pod okiem wykwalifikowanej magister fizjoterapii, Pani Violetty Prusińskiej mieliśmy rozciągające ćwiczenia asana, które szczególnie przypadły nam do gustu 🤗. Najbardziej zapadła nam w pamięci pozycja psa w głową do góry 🐕🐈🐍🦅🌳🌞. Na zakończenie otrzymaliśmy kolorowe piórka, które pomysłowo wykorzystaliśmy do ćwiczeń oddechowych.

Wspólnie spędzony czas minął nam bardzo aktywnie 🏃‍♂️🤸‍♀️🚶‍♀️🤸‍♂️😄️, w przemiłej atmosferze 😄😉😊 i z pewnością na długo pozostanie w naszych pamięciach 🤗 Mamy ogromną nadzieję, że jeszcze wrócimy na UAM 🙂

Skip to content