O Świetlicy

Obejmujemy opieką dzieci z klas I – III szkoły podstawowej.

Świetlica jest czynna w godz. 6.30 – 17.00.

Nabór do świetlicy odbywa się w dniu rozpoczęcia roku szkolnego. Liczba miejsc jest ograniczona i wynika z przepisów prawa oświatowego. Szczegółowe informacje o procedurach zapisu, zasadach przebywania dzieci są zawarte w Regulaminie Świetlicy.

Mamy do swojej dyspozycji 4 sale. Uczniowie podzieleni są na stałe grupy, Każdy nauczyciel realizuje Roczny Program Pracy Wychowawczej. Sale świetlicowe są wyposażona w zabawki, gry, pomoce dydaktyczne, materiały do zajęć, sprzęt sportowy. Organizujemy na terenie świetlicy okolicznościowe imprezy i uroczystości. Dzieci biorą udział w licznych konkursach. Przy sprzyjającej pogodzie spędzamy czas na świeżym powietrzu bawiąc się na placu zabaw i na boiskach szkolnych. Korzystamy z sali relaksacyjnej.