Aktualności Rady Rodziców

Szanowni Państwo!!!

w związku z szerokimi działaniami statutowymi służącym wszystkim dzieciom
 w naszej szkole poniżej przedstawiamy sprawozdanie z działalności  Rady Rodziców w roku szkolnym 2022/23:

WAŻNE!

WYDARZENIE TE NIE ODBYŁY BY SIĘ BEZ WASZEGO WSPARCIA FINANSOWEGO

W roku szkolnym 2022/23:

• RR zakupiła pamiątkowe magnesy dla absolwentów szkoły,
  • dofinansowała zajęcia w szkole podczas ferii letnich ,
  • sfinansowała dodatkowe nagrody książkowe na koniec roku szkolnego dla wszystkich uczniów kończących rok szkolny z wyróżnieniem (bez względu na dokonywane przez poszczególne klasy wpłaty)

KOSZT całkowity to 3500 PLN,

• zakupiła nagrody w konkursach organizowanych przez nauczycieli i pracowników szkoły,
  • współorganizowała i dofinansowała atrakcje z okazji Dnia Dziecka – lody,
  • zorganizowała Kawiarenkę podczas Festynu szkolnego,
  • uczestniczyła w zorganizowaniu Drzwi Otwartych,
  • sfinansowała zakup niespodzianek z okazji Dnia Nauczyciela, Mikołajek, Zajączka, Dnia Dziecka, Dnia Chłopaka, Dnia Kobiet oraz w ostatnim tygodniu zajęć w szkole,
  • brała udział w wydarzeniach kulturalnych szkoły,
  • zainicjowała powrót do tradycji robienia zdjęć klasowych,
  • współpracowała z Dyrekcją, Nauczycielami i Rodzicami w celu stworzenia jak najprzyjaźniejszego środowiska dla Uczniów SP 27.

Wszystkim Rodzicom, którzy – opłacając składki –  wspierają finansowo Radę Rodziców, serdecznie dziękujemy. Liczymy na Państwa dalszą współpracę.

Prosimy o wpłaty w kwocie 70 złotych na rok, na Radę Rodziców na konto Skarbnika:

Piotr Przybyła               44 1090 1737 0000 0001 5161 7210
w tytule należy wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę

NOWE konto RR

Piotr Przybyła

w tytule należy wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

Skarbnicy klasowi, wpisują tylko z jakiej klasy.