godlo

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Stefana Czarnieckiego w Poznaniu

Dzień Świętego Walentego

Dzień Świętego Walentego, St. Valentine’s Day…
Dziś u nas dużo miłości 😍😍😍
Każdy Uczeń klas 4-8 dostał serduszko z innym ” imieniem” miłości- bo wszyscy wiemy, ze Miłość to – dobro,szacunek, przyjaźń, podziw, tolerancja, zachwyt, uśmiech i jeszcze całe mnóstwo pozytywów, dobrych cech i wspaniałości.
Na lekcjach języka angielskiego uczniowie poznali historię życia świętego Walentego, a także utrwalali słówka związane z tym dniem. Było i śpiewane 😁 a jakże. Bo miłość ma różne oblicza, twarze, kolory i dźwięki 😍
Podczas każdej przerwy brzmiały piosenki o miłości i nie tylko.
Był też Konkurs
na ” najpiękniejszy wiersz o miłości”. ♥️ otrzymali również Nauczyciele i Pracownicy szkoły 🙂
No i w ogóle i w szczególe -panie i panowie -love is in the air 😍 ♥️♥️♥️
I niech zawsze i wszędzie będzie z Wami 😘😘😘
Z kronikarskiego obowiązku dodajmy, że Św.Walenty to patron nie tylko zakochanych…
A. A jutro Dzień Singla, jakby kto pytał 🤷
 
Skip to content