godlo

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Stefana Czarnieckiego w Poznaniu

Dzień Edukacji Narodowej 2023

Dzień Edukacji Narodowej to święto nas wszystkich tworzących społeczność szkolną: Uczniów, Nauczycieli i innych Pracowników Szkoły. W tym roku postanowiliśmy uczcić je w wyjątkowy sposób. Z tej okazji w piątek 13.10.23 w sali gimnastycznej odbyła się uroczystość, która na długo pozostanie w naszej pamięci. Podczas wspaniałego widowiska obejrzeliśmy przedstawienie ukazujące w zabawny sposób rzeczywistość szkolną, dzięki czemu nauczyciele mieli okazję spojrzeć na siebie oczami uczniów. Prawdziwą ucztą dla uszu okazał się za to występ chóru z klasy 5a. Nasi wspaniali aktorzy i chórzyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami – nie ma co, dali z siebie wszystko! W poniższej fotorelacji możecie zobaczyć, jak wyglądały przygotowania do tego wyjątkowego dnia.

Skip to content