godlo

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Stefana Czarnieckiego w Poznaniu

Bimba Bus i ArtZagrody – wycieczki klasy 3

Niezwykłe i oryginalne wycieczki klas trzecich

29 września br. piętrowy Bimba Bus z otwartym dachem zabrał dzieci w podróż dookoła najpopularniejszych miejsc w Poznaniu. Komentarz audio przybliżył uczniom historię i kulturę miasta, a usłyszane ciekawostki wzbogaciły i uatrakcyjniły wycieczkę.

 

Kolejny wyjazd klasy III a i III b miał miejsce 7 października br. do ArtZagrody w Dymaczewie Starym. Uczniowie wzięli udział w warsztacie piekarskim, gdzie przygotowali smaczne drożdżówki oraz w warsztacie ceramicznym – ich dzieło to jesienny liść. Drewniany jeżyk to praca wykonana na zajęciach stolarskich. Pobyt w ArtZagrodzie zakończył się pieczeniem kiełbasek przy ognisku i wspólnymi zabawami z mieszkańcem Zagrody – pieskiem Aurą. 

 

Skip to content