Złota Akademia

Złota Akademia jest szkółką piłkarską dla dzieci od 5 roku życia współpracujacą ze Szkołą Podstawową nr 27 w Zespole Szkół nr 4 z Oddziałami Sportowymi w Poznaniu.

Nasza szkoła zapewnia Złotej Akademii bazę treningową, wspiera projekt piłkarski wprowadzając w życie motto szkoły: "Szczęśliwe dzieci, zadowoleni rodzice, usatysfakcjonowani nauczyciele" i formy współpracy z dziećmi i młodzieżą na zajęciach wychowania fizycznego oraz wspomaga poprzez współpracę na szczeblu wychowawczym.

Zapraszamy na treningi piłkarskie kształtujące "sportowe postawy".

Wychowankowie Złotej Akademii.

Opieramy system szkolenia na doborze odpowiednich ćwiczeń w nauczaniu techniki, koordynacji, motoryki. Zwracamy uwagę na indywidualizację procesu nauczania, motywowanie i miłą atmosferę. Przygotowujemy do pokonywania własnych słabości, pomagamy w osiągnięciu celu, rozwijamy psychoruchowo.

Chcemy spełniać marzenia dzieci budując fundament gry oparty o "brak presji na wynik", zapoznawać młodych piłkarzy z elementami koordynacji, techniki poprzez dobrą zabawę.

Bardzo ważny elementem w Złotej Akademii jest budowanie światopoglądu opartego na prawidłowym wychowaniu i zdrowym trybie życia.

Nauczamy i doskonalimy elementy piłkarskie z myślą o przekazaniu jak największej ilości informacji, rozwijamy twórcze myślenie, ale przede wszystkim chcemy, aby młodzież czerpała radość z gry w piłkę nożną.

Prowadzimy zajęcia grupowe, indywidualne, współpracujemy z klubami piłkarskimi.

Prowadzimy również bazę transferową dla młodzieży od 16 roku życia - zapewniamy kontakt z klubami, trenerami.