Zajęcia szkoły

Oferta zajęć pozalekcyjnych w Szkole Podstawowej nr 27

 r.szk. 2017/18

 

            Nauczyciel

            Rodzaj zajęć

Termin

sala

Humanistyczne

 

Elżbieta Konieczek-Woźniak

Język  polski   - zajęcia wyrównawcze    - kl. 4

wtorek 730-800

112

Agnieszka Mohylowska

Język polski   - zajęcia wyrównawcze    - kl. 5

piątek 800-845

120

Elżbieta Baliga 

Język polski dla każdego      - Gimnazjum                                  I sem.

    czwartek  1435-1525

224

Beata Włodarczyk

Język angielski – kółko dla klas 3 SP                                co 2 tygodnie

środa 12.45-1330

212

Paulina Boruszak

May English Lab    - Gimnazjum

środa 1445-1530

227

Iwona Olszewska

  1. Anglomaniacy –  SP-27

środa 1445-1530

024

Małgorzata Stefaniak

Język niemiecki - Pogotowie gramatyczne dla kl. 7SP i II-III GM

wtorek 1435-1520

140

Urszula Urbańska

Historia – Przygotowanie do konkursów

wtorek 14.45-15.30

139

Mariusz Niewrzendowski

„Młodzi  przedsiębiorcy“ 

od XI/17 piątek 1350-1435

139

Matemat.-przyrodn.

 

Justyna Jasierska-Frączek

Matematyczne konsultacje – dla kl. 7

środa1815 – 1900

137

Lidia Henschke

Biologia- konsultacje dla kl. II i III Gm

wtorek  14.45

010

Sportowe

 

Małgorzata Brok

Badminton

środa 1445 - 1530

s.gimn.

Sylwia Kwaśnik

Trener osiedlowy: piłka siatkowa, gry, zabawy sport.

czwartek  1530- 1730

piątek 1500 - 1700

sala gimn.

D,M

Bogdan Samulczyk

Piłka nożna

 

 

Filip Socha

Piłka nożna

 

 

Kulturalne i inne

 

Beata Guzewska

Leszek Olpiński

Kółko teatralne

wtorek 15.35-16.35

środa 15.35-16.35

biblioteka

lub 137

Ewelina Rajchel

Zajęcia wokalne

co 2 czwartek 14.35

022

Róża Łukaszek

1.   ERM                dla kl. 5-7   I II Gm

2.   Drużyna Ultimate Frisbee    kl. 5

      poniedziałek 15.45

      piątek 700-750

     120

s.gimnast.

 

 

NAUCZANIE POCZĄTK.   KL. 1-3

 

 

Agnieszka Antkowiak

 

  1. Zajęcia taneczne    dla kl.  1a, 3b
  2. Zajęcia wyrównawcze

    wtorek 11.50  -12.35  

    środa  1400-1500  

     s. kor.

       213

Magdalena Będzińska

Klub Dociekliwych

         piątek  1400 -1530  

       018

Patryk Kaczmarek

Klub miłośników gier planszowych

Poniedziałek 1400 -1500

       017

Tomasz Tylman

Tip-topami przez Polskę i świat

poniedziałek  1400 –1500

016

Iwona Soj

  1. Zajęcia wyrównawcze kl. 2
  2. Kółko plastyczne

poniedziałek 1350-1435

wtorek 1150-1235

218

218

Anna Jakubowska

1. Rozmaitości przyrodnicze dla klas 5

2. Zajęcia wyrównawcze dla kl. 1

 czwartek  1350

      poniedziałek 1245-1330   

217

217

Małgorzata Kaczmarek

Zajęcia wyrównawcze

indywidualnie

0024

Hanna Madalińska

Zajęcia korekcyjno kompensacyjne                   (-co 2 tyg.)

środa 1400-1445

piątek 715,800, 1600

0024

 

Róża Łukaszek

3. Młodzi  Mediatorzy    dla kl. 1-3        

różne dni

naucz. pocz.