Szkółka tańca Hajdasz

Centrum Hajdasz jest niepubliczną placówką oświatowo-wychowawczą realizującą program edukacyjno-wychowawczy pod nazwą Ogólnopolska Szkółka Tańca i Dobrych Manier.

Program realizowany jest na szczeblu szkół podstawowych oraz przedszkoli.  W trakcie zajęć dzieci uczą się tańców dyskotekowych, towarzyskich, narodowych, integracyjnych oraz praktycznego zastosowania dobrych manier. Profesjonalnie przygotowane zajęcia taneczne pozwalają uczestnikom rozwijać swą sprawność fizyczną, kształtować wysoką kulturę osobistą, a ponadto pomagają realizować marzenia wielu dzieci.

Centrum Hajdasz jest również Biurem Podróży, które już od 15 lat organizuje aktywny wypoczynek dla dzieci w wieku szkolnym.

Zajęcia dla klas 1, 2 i 3 ab odbywają się we wtorki o godzinie 13.35 - 14.20 (kategoria BRĄZ) w sali rekreacyjnej.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia.