O świetlicy

Obejmujemy opieką dzieci z klas I – III.

Uczniowe podzieleni są na grupy wg wieku, każda z grup ma swojego wychowawcę i salę.

Zapraszamy dzieci codziennie w godz. 6.30 – 17.00.

Nabór do świetlicy dokonujemy poprzez wypełnienie „Karty zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej” i złożenie jej u wychowawcy świetlicy. W pierwszej kolejności przyjmujemy dzieci, których obydwoje rodzice pracują.

Sala świetlicowa jest kolorowo i pomysłowo udekorowana oraz wyposażona w zabawki, gry, pomoce dydaktyczne, materiały do zajęć, sprzęt sportowy. Organizujemy na terenie świetlicy okolicznościowe imprezy i uroczystości, zakupujemy upominki oraz nagrody dla uczniów biorących  udział w konkursach.

Mamy do swojej dyspozycji 3 sale świetlicowe. Korzystamy także z sali rekreacyjnej.

Przy sprzyjającej pogodzie spędzamy czas na świeżym powietrzu bawiąc się na placu zabaw i na boisku szkolnym.

Oferujemy bogatą ofertę konkursów i imprez świetlicowych, zapraszamy gości, organizujemy wycieczki.