KKS Lech Poznań S.A.

Zespół Szkół nr 4 z Oddziałami Sportowymi w Poznaniu mieszczące w sobie Szkołę Podstawową nr 27 jak i Gimnazjum nr 64 słynie z tradycji piłkarskiej.

Szkoła Podstawowa nr 27 posiada podpisaną umowę z Klubem piłkarskim KKS Lech Poznań oraz ściśle współpracuje z Wielkopolskim Związkiem Piłki Nożnej.

Klasy pod patronatem klubu charakteryzują się dodatkową ilością zajęć piłkarskich. Bezpośredni kontakt z trenerami z całej Wielkopolski przekłada się na zwiększenie szans bycia zauważonym,  a co za tym idzie dalszego rozwoju swojej pasji dla młodych zawodników.
Szkoła startuje w turniejach, rozgrywa mecze, doskonali umiejętności zawodników, ale również przygotowuje ich mentalnie a także wychowuje.
Aktualnie trenerem klasy I i II SP jest pan Łukasz Stawicki. Klasy III są pod opieką trenera pana Filipa Sochy.

Szkoła posiada znakomitą bazę, która składa się 2 sal gimnastycznych oraz 2 boisk o charakterze "orlik".
Osiągnięcia szkoły są znane w całym Województwie, a najlepszą wizytówką Zespołu Szkół nr 4 są jej byli uczniowie między innym Filip Burkhardt i Maciej Korzym, którzy na co dzień występują w T - mobile Ekstraklasie.

Zapraszamy do Nas, pomożemy Tobie spełnić marzenia !