STRACHY NIE TAKIE STRASZNE

W środę 29 listopada 2017r. odbył się finał konkursu plastycznego „Strach na wróble”. Zadaniem dzieci było przygotowanie kukły przedstawiającej bohatera konkursu. Do udziału zaprosiliśmy całe rodziny, pomagać mogli wszyscy najbliżsi.

Dostarczone strachy były przepiękne, kolorowe, różnorodne, bogate w dodatkowe elementy strojów. Wszystkie zaprezentowaliśmy w holu naszej szkoły. Przez tydzień nauczyciele, uczniowie i rodzice oddawali głosy przyznając „Nagrodę publiczności”. Profesjonalne jury miało nie lada kłopot. Każda z prac zasługiwała na najwyższą ocenę. Jednak konkurs wymaga przyznania kolejnych miejsc na podium. Komisja konkursowa przyjrzała się przede wszystkim bogactwu zastosowanych materiałów.

Laureaci otrzymali dyplomy oraz książki.

Oto wyniki:

„Nagrodę publiczności” widzowie przyznali pracy Konrada Witkowskiego