DZIŚ CIEŃ WOSKU CI UKAŻE, CO CI ŻYCIE NIESIE W DARZE

W czwartek 30 listopada br. ,w naszej świetlicy szkolnej odbyło się długo  oczekiwane przez dzieci tradycyjne spotkanie  andrzejkowe.

Dzięki różnym zabawom i wróżbom  dzieci odkrywały, co czeka je w przyszłości. Przepowiednie traktowano, oczywiście, jako pretekst do dobrej zabawy.

 Dużo emocji wzbudziła wróżba z kubkami. Każdy z trzech kubków skrywał monetę symbolizującą bogactwo, pierścionek oznaczający małżeństwo i muszelkę jako symbol podróży i zwiedzania świata. Odkrycie jednego z kubków pokazywało ,co czeka uczestnika zabawy w przyszłości.

Wszystkim podobała się również zabawa z serduszkami. Wbicie szpilki w papierowe serce

i odgadnięcie imienia sympatii cieszyło się dużą popularnością

Nie mogło zabraknąć tradycyjnego lania wosku i zgadywaniu, co oznacza otrzymana figura.

Podczas interpretacji dzieci mogły wykazać się pomysłowością, fantazją i kreatywnością.

Spotkanie andrzejkowe prowadziła Pani Magda. W spotkaniu brali udział także Pani Natalia, Pan Tomek i Pan Patryk.  Wszystkim uczestnikom udzielił się wyjątkowy i radosny nastrój. Dzieci chętnie dzieliły się wrażeniami ze spotkania z odbierającymi je rodzicami.

12.12.2017