NASZE SERCA DLA SUPER-PAWEŁKA

„Marzycielska Poczta” to akcja polegająca na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do chorych dzieci. W tym roku przygotowaliśmy taki prezent dla 6 letniego Pawełka.

Nasi uczniowie poznali historię chłopca, jego największe marzenia, hobby, ulubione postacie z bajek i filmów, itp. Przygotowaliśmy plakat, który przez cały grudzień zachęcał wszystkich odwiedzających naszą szkołę do udziału w akcji. Sami również bardzo chętnie rysowaliśmy portrety „Super-Pawełka”, chłopca dzielnie walczącego z ciężką chorobą. Uczniowie z klasy 3b napisali list, dziewczynki z klasy 3a przygotowały okolicznościową laurkę z życzeniami i naszymi podpisami. Niestety, nie udało nam się stworzyć albumu - prac było tak wiele, że konieczne stało się stworzenie specjalnej grubej teczki z trudem mieszczącej się w ogromnej kopercie. Ale udało się! Nasze szczere życzenia powrotu do zdrowia dla Superbohatera zostały wysłane.

Bardzo dziękujemy dzieciom ze świetlicy oraz klasom: 6a, 7a. 7b oraz G2c za dostarczone rysunki

Zawsze możemy  liczyć na Waszą pomoc.

02.01.2018