3 x ZWYCIĘSTWO

Pod koniec listopada otrzymaliśmy zaproszenie do udziału w konkursie „Bombka przestrzenna”. Każda placówka biorąca udział {przedszkola i świetlice poznańskich szkół} mogła wysłać tylko 3 prace. W naszej świetlicy zgłosiło się 10 uczniów chętnych do zaprezentowania swoich umiejętności plastycznych. Każdy otrzymał dużą styropianową kulę, którą mógł ozdobić według własnego pomysłu korzystając z wszystkich dostępnych w świetlicy materiałów. Bombki powstawały przez dwa tygodnie. Do konkursu w Szkole Podstawowej nr 11 w Poznaniu zostały wybrane trzy prace wyróżniające się pomysłowością w wyborze wzorów i zastosowanych materiałów, estetyką wykonania. Pozostali artyści, którzy ukończyli prace otrzymali upominki.

12 grudnia dostarczyliśmy bombki do organizatorów i rozpoczęło się nasze niecierpliwe oczekiwanie na werdykt jury. 18 grudnia na stronie internetowej SP 11 ogłoszono oficjalne wyniki. Bardzo nas zaskoczyły i uradowały.

Wszystkie prace podzielono na kategorie wiekowe. Wśród laureatów znaleźli się nasi uczniowie:

Klasa 2: I miejsce Julia Toboła, 2a

Klasa 3: I miejsce Wiktor Heliasz, 3b

Klasa 4: I miejsce Natalia Jarecka, 4a

Dzieci otrzymały okolicznościowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

Gratulujemy! 

02.01.2018