„SKRZYDLACI MIESZKAŃCY NASZYCH LASÓW” – rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

We wrześniu przy współpracy z Panią Leśnik Karoliną Prange z Ośrodka Edukacji Leśnej „Łysy Młyn” w Nadleśnictwie Łopuchówko w Biedrusku w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny dla dzieci z klas 1-3

Na poziomie każdej klasy zostały wyłonione I, II i III miejsce, a zwycięscy otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Wszyscy uczestnicy za udział w konkursie otrzymali wyróżnienia oraz nagrody pocieszenia.

Prace, które brały udział w konkursie zostały wywieszone w „Łysym Młynie” na wystawie czasowej poświęconej „skrzydlatym mieszkańcom naszych lasów”.

Wszystkim zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratuluję!!!

 

Zofia Kossowska

 

06.10.2015