ŻYCZENIA OD ABSOLWENTÓW

,,Któż z nas nie miał w życiu i nie wspomina z wdzięcznością takiego człowieka: kapłana, nauczyciela, profesora lub przyjaciela, który umiał odsłonić nam nowy świat wartości i wzbudzić dla niego trwały entuzjazm czy nadać cały kierunek życiu." 

 

Szanowni Państwo!

Z okazji okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy serdeczne życzenia i wyrazy uznania Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu i Pracownikom Administracji. Życzymy dużo zdrowia, wytrwałości i dalszych sukcesów  w życiu osobistym i zawodowym.

Szczególne ciepłe słowa kierujemy do Pani Justyny Jasierskiej-Frączek, życząc dalszej satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą, pogody ducha, sukcesów w życiu i  aby wdzięczność uczniów i absolwentów wynagradzała Pani codzienny trud niełatwej pracy.

 

                                                                                                                                                          Absolwenci klasy 8a

                                                                                                                                                              wraz z rodzicami

 

 

15.10.2020