Dzień Edukacji Narodowej - życzenia od Rady Rodziców

,,Młodzi Was potrzebują. Oni potrzebują wzorców, które byłyby dla nich punktem odniesienia. Oczekują też odpowiedzi na wiele zasadniczych pytań, jakie nurtują ich umysły i serca, a nade wszystko domagają się od Was przykładu życia. Trzeba abyście byli dla nich przyjaciółmi, wiernymi towarzyszami  i sprzymierzeńcami w młodzieńczej walce. Pomagajcie im budować fundamenty pod ich przyszłe życie..."                                                            

                                                                                                                                                                         Jan Paweł II

 

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto i właśnie z tej okazji życzymy Państwu  aby podejmowane wyzwania przynosiły  zawodowe spełnienie. W życiu osobistym życzymy takich marzeń, które dają się urzeczywistnić i uśmiechu każdego dnia, który otwiera serca i umysły naszych dzieci.

W imieniu  rodziców za wszystko serdecznie dziękujemy.

 

                                                                                                                                                                Rada Rodziców :)

 

 

 

 

                                                         

14.10.2018