Dzień Edukacji Narodowej - życzenia od Rady Rodziców

Szanowni Państwo!

W dniu. a właściwie w przededniu Waszego Święta, pragniemy w imieniu wszystkich Uczniów SP nr 27, i ich Rodziców oraz Opiekunów złozyć najserdeczniejsze życzenia!

Niech zawód, jaki Państwo wybraliście zawsze będzie źródłem satysfakcji i radości. Niech na Państwa drodze stają Uczniowie z otwartymi umysłami, niekoniecznie zawsze grzeczni, Rodzice pełni zrozumienia i gotowi wspierać w każdej sytuacji oraz Przełożeni pełni szacunku i znajomości rzemiosła! W tych niezwykle trudnych warunkach, w jakich przyszło Państwu kształcić dzieci i młodzież, pragniemy wyrazić naszą solidarność. Dużo zdrowia, wytrwałości i poczucia, że warto!