Wyniki konkursów plastycznych

Mimo różnych zawirowań związanych z nauczaniem stacjonarnym i zdalnym , nasi uczniowie wzięli udział w dwóch konkursach plastycznych i w każdym z nich zdobyli nagrody.

Pierwszy z nich to 51 Międzynarodowy Konkurs Plastyczny sponsorowany przez japońską fundację wspierającą edukację artystyczną ( Biku Bunka Kyoka) we współpracy z Ministerstwem Edukacji, Kultury, Sportu, Nauki i Technologii Japonii, Japońską Federacją Projektowania Artystycznego oraz firmę Pentel Co, Ltd. W tym konkursie uczeń klasy 8b , Mikołaj Żmuda- Trzebiatowski zdobył wyróżnienie . Gratulujemy Mikołajowi sukcesu  w skali międzynarodowej. Bardzo się cieszę, że jego talent został zauważony i doceniony.

Drugi z konkursów to konkurs organizowany przez sieć Cukierni Piekarni Walenciak pt. ,,Tort moich marzeń”Pierwsze miejsce w kategorii dzieci do lat 9 zdobył uczeń klasy 2b- Tymon Tomaszewski. Gratulacje Tymonie!

Dziękuję wszystkim uczestnikom i już zapraszam do udziału w konkursach plastycznych w przyszłym roku szkolnym.

Iwona Soj- nauczyciel plastyki